Izdevīga Vieglo un Smago Auto Evakuācija

captured, on the highway, towing service-1582002.jpg

Gluži kā vieglajiem auto, arī smagajiem auto ir pieejami autoevakuatora pakalpojumi. Protams, vieglo un smago auto evakuatoriem ir savas nianses, ar ko tie atšķiras, bet smago auto evakuāciju Latvijā piedāvā tikai daži uzņēmumi. Un viens no tiem ir autoevakuators.pro.

Smago auto var būt nepieciešams evakuēt, ne tikai kādas avārijas situācijas gadījumā, bet arī tad, ja to ir jāaizved uz vietu, kur ir paredzēts veikt konkrētos darbus.

Izvēlieties kā vieglo, tā arī smago auto evakuēt sazinoties ar autoevakuators.pro darbiniekiem, kas palīdzēs arī aprēķināt aptuvenās auto evakuācijas izmaksas, lai tās būtu zināmas jau pirms evakuācijas veikšanas. Lai gan ir jārēķinās, ka evakuācijas beigās izcenojums var mainīties, ja procesa laikā rodas kādas papildus neplānotas darbības.

Autoevakuators.pro strādā Rīgā un Pierīgā, mūsu darba laiks ir 24/7, kas paredz to, ka jebkurā diennakts laikā mēs varam Jums palīdzēt. Bet tas neizslēdz arī to, ka varam veikt vieglo vai smago auto evakuāciju iepriekš vienojoties par konkrētu laiku un vietu.

Mūsu darbinieku pieredze ļauj katra klienta transportlīdzekliem piemērot labāko risinājumu, lai auto tiktu transportēts uz nepieciešamo vietu.

Ja autoevakuatoru izsaucat kādā krīzes jeb avārijas situācijā, tad mūsu zinošie darbinieki uz vietas novērtēs vai auto ir iespējams saremontēt, lai turpinātu ceļu vai arī tomēr ir jāveic auto evakuācija. 

Sazinieties ar mums pa tālruni + 371 247 99 2 99, lai pieteiktu vieglā vai kravas auto evakuatoru vai arī noskaidrotu sev interesējošo informāciju par mūsu pakalpojumiem. Kā arī izmantojiet iespēju iepazīties ar pakalpojumu aprakstiem, kas pieejami mājas lapā autoevakuators.pro. Pierakstiet mūsu tālruņa numuru, lai allaž tas būtu pa rokai.

Related Posts

© 2024 NP - WordPress Theme by WPEnjoy