Zivju eļļa veselam organismam un labai pašsajūtai

Zivju eļļa ir primāri nepieciešama katra cilvēka organisma darbībai, jo tā satur Omega – 3 tauksākbes, kas veicina smadzeņu darbību un funckciju, kā arī uzlabo sirds un acu veselību. Protams, Omega  – 3 taukskābes ir iespējams uzņemt ar dažādiem produktiem, bet ne vienmēr ar to pietiek, lai nodrošinātu organismu ar pietiekamu Omega  – 3 daudzumu. Tādēļ ir ieteicams regulāri uzturā lietot zivju eļļu.

Kolagens.lv piedāvātā zivju eļļa satur super augstu Omega – 3 koncentrāciju, līdz ar to viena kapsula nodrošina diennakts devu.

Tā kā organisms  neražo Omega  – 3 taukskābes, tad vienīgais veids, kā tās uzņemt ir jau ar minēto uztura bagātinātāju vai pārtiku. Omega – 3 taukskābes ir sastopamas treknās jūras zivīs, zaļajos lapu dārzeņos, linsēklās un čia sēklās.

Omega – 3 taukskābes ir nepieciešamas ne tikai iepriekšminēto orgānu funkcijai, bet arī palīdz samazināt dažādu sirds slimību risku un palīdz smadzeņu funkcijai un šūnu membrānu darbībai.

Iegādājieties zivju eļļu tikai no pārbaudītiem un drošiem tirgotājiem, piemēram, kolagens.lv, kas ieguvis jau ļoti daudzu cilvēku uzticību, par ko var lasīt gan sociālajos portālos, gan mājas lapā.

Jums ir iespēja iegādāties vienu iepakojumu, kurā ir 90 kapsulas, kas attiecīgi būs 90 dienām. Bet varat veikt savu izvēli par labu diviem vai vairāk iepakojumiem, līdz ar to maksājot daudz izdevīgāku cenu.

Kolagens.lv ir gan interneta veikals, gan klātienes veikals, kas atrodas Rīgā, Stabu ielā 17. Izvēlieties sev ērtāko iegādes veidu un mēs parūpēsimies, lai Jūs saņemtu preci pēc iespējas ātrāk, lai varētu to regulāri sākt lietot savā uzturā. Un priecāties par patīkamajiem rezultātiem, ko sniedz uztura bagātinātāja lietošana.

Related Posts

© 2024 NP - WordPress Theme by WPEnjoy