Ziedu dažādība un krāšņums

Ja meklējat ziedus ikdienai, svēktiem un ļoti īpašām dienām, tad iesakām ielūkoties ziedu sortimentā, ko piedāvā salons Rīgas Ziedi. Ar ziediem brīžiem varam pateikt vairāk, nekā ar vārdiem. Ziedi lieliski papildinās jebkuru dāvanu vai pasākumu. Ziedi iederas ikvienā telpā un mājā. Ziedi ir unikāli gan ar savu krāšņumu, gan vienkāršību.

Salons Rīgas Ziedi ir viens no vadošajiem ziedu tirgotājiem daudzu gadu garumā, kas izpelnījies cilvēku uzticību, jo ziedu piedāvājums un izvēle ir ļoti plaša. Ziedi allaž ir svaigi, gluži kā tikko griezti.

Ne vienmēr ir iespēja ziedus nogādāt vēlamajam cilvēkam, kuram ir svētku dienu. Tad Jūs varat izmantot mūsu piedāvājumu – ziedu piegādi. Tas ir vienkārši! Jūs veicat ziedu izvēli mājas lapā rigasziedi.lv, sazinoties ar veikalu pa tālruni + 371 22 02 22 29, kā arī ir iespēja ziedus izvēlēties klātienes veikalā Rīgā, Tallinas ielā 83. Norādiet saņēmēja adresi, vēlamo laiku, kā arī iespējams pievienot atklātnīti ar Jūsu izraudzīto tekstu. Pārējo paveiks mūsu kurjers. Rīgā ziedu piegādi piedāvājam 2 h laikā, bet Jūrmalā 3 h laikā. Ar pilnu piegādes zonu sarakstu ir iespējams iepazīties mājas lapā. 

Ja vēlaties ziedu dāvanu papildināt ar kaut ko saldu, tad pie mums var iegādāties arī dažādas saldumu izlases. Vai arī apvienot un izvēlēties kādu no ziedu kārbām, kurās ir iespējams kombinēt ziedus pēc Jūsu ieskatiem un saldumus.

Iespējams, ka Jūs nākotnē gaida, kāds liels un īpašs notikums, kurā vēlaties aicināt palīgā ziedu floristu jeb dekoratoru. Tad Jums ir iespēja sadarboties ar mūsu zinošajiem un laipnajiem floristiem, kas ikvienu īpašo dienu var padarīt vēl īpašāku ar dažādiem ziedu pušķiem, arku un auto dekoriem. 

Ziedi ir izvēle, kas patiks visiem un vienmēr! Bet kvalitatīvus un svaigus ziedus atradīsiet salonā Rīgas Ziedi. Lai ziedpilna katra diena un svētki!

Related Posts

© 2024 NP - WordPress Theme by WPEnjoy