Officeday – interneta veikals, kurā iegādāties visu

Liela daļa cilvēku savas ikdienas darba gaitas, pavada strādājot ofisā, kur norit darbs pie dažādiem projektiem. Statistika rāda, ka cilvēki bieži vien darbu turpina arī pēc darba laika un  līdz ar to pie datora tiek pavadītas pat 10 – 12 stundas.

Videi, kurā norit darbs ir jābūt ne tikai estētiskai, bet arī komfortablai un ergonomiskai, lai garās darba stundas neatstātu ietekmi uz darbinieku veselību.

Interneta veikals Officeday ir viens no vadošajiem e- veikaliem, kas piedāva plašāko biroja un skolas preču sortimenta klāstu Baltijā un darbojas vairāk nekā 20 gadus. 

Īss ieskats interneta veikala Officeday darbībā un ikdienā:

Officeday veikala preču sortiments un sadalījums

Primāri plašākais preču piedāvājums ir kancelejas preču kategorijā, jo 35% mūsu preču ir šajā grupā. Protams, darbam ofisā vai no mājām, ir nepieciešamas ne tikai kancelejas preces, bet arī: 

  • papīrs;
  • toneri;
  • kārtridži;
  • higiēnas preces;
  • pārtika;
  • tehnoloģiskie un reklāmu risinājumi.

Ērti un praktiski visas nosauktās preču kategorijas var iegādāties interneta veikalā Officeday. Ne velti garo darbības gadu laikā esam apkalpojuši 25 832 klientus, kas atgriežas mūsu veikalā atkārtoti, jo novērtē gan servisu un apkalpošanu, kā arī cenas un preču kvalitāti. 

Jaunumi un akcijas

Katru mēnesi saviem klientiem piedāvājam dažādas akcijas un izdevīgus cenu piedāvājumus, lai ofisa un biroja ikdienu padarītu patīkamāku un ērtāku.  Līdz ar to šādā darba vidē ir vieglāk un produktīvāk strādāt.

Novembrī dažādas Unilux biroja preces un aksesuārus piedāvājam ar 20% atlaidi, piemēram, galda lampas vai sienas pulksteņus. Regulāri tiek veikti pētījumi par to, kā padarīt biroju darbinieku ikdienu produktīvāku, pozitīvāku un patīkamāku. Katru reizi pētījumu rezultāti apstiprina, ka apkārtējā vide, telpa un tās iekārtojums vistiešākajā mēra ir saistīta ar darbinieku produktivitāti.

Labi aprīkota darba vieta, vide, kur vēlies atgriezties un biroja elastīgie risinājumi, kas pielāgoti uzņemuma individuālajām vajadzībām, ir būtiski darbinieku labklājības kritēriji.

/Indeed Career Guide/

Ergonomiskas biroja mēbeles, kā primārs nosacījums

Katrā ofisā un birojā būtu nepieciešams uzstādīt tikai un vienīgi ergonomiskas biroja mēbeles. E- veikalā Officeday sadaļā Mēbeles, biroja un konfereču iekārtas, varat atrast sadaļu Ergonomika, kur pieejamas preces, lai darbs pie datora būtu maksimāli ērts. 

Pie darba vides faktoriem, kas nelabvēlīgi var ietekmēt darbinieku veselību jāmin:

  • fiziskā slodze, kas var veidoties ilgstoši darot monotonu darbu jeb kustību;
  • redzes sasprindzinājums;
  • nepiemērots mikroklimats jeb gaisa kvalitāte un temperatūra.

Tie ir tikai daži no visbiežak sastopamajiem faktoriem, kas var ietekmēt darbinieku pašsajūtu, ja savlaicīgi tam netiek pievērsta uzmanība un uzstādītas ergonomiskas darba mēbeles un palīgrierīces, piemēram, rokas balsti, peles paliktņi, kāju un krēslu balsti.

Ekrānam, tastatūrai, programmatūrai, darba galdam, krēslam, kā arī telpas iekārtojumam un darba organizācijai jābūt tādiem, novērstu vai mazinātu kaitējumu datora lietotāja veselībai.

/Darba drošības un veselības vides institūta informatīvā brošūra Darbs ar datoru/

Iepirkšanās, kas sagāda prieku

Izvēloties iepirkties interneta veikalā Officeday un sagādājot visu, kas nepieciešams ikdienas darbam vai mācībām, Jūs varēsiet ietaupīt laiku, jo mūsu veikalā ir pieejamas visas preču kategorijas gan veiksmīgam darbam ofisā vai skolas gaitām, kā arī atpūtas brīžiem, kad nepieciešams iedzert kafiju un apēst kādu augli vai saldumu.

Related Posts

© 2024 NP - WordPress Theme by WPEnjoy