LIELAS UN MAZAS DĀVANAS – KO DĀVINĀT KĀDAM, KAM JAU VISS IR?

gift, present, wood-1420830.jpg

Kad pērkat dāvanu, centieties domāt nedaudz tālāk par tradicionālo dāvanu apmaiņas brīdi. Nenoliedzami ikviens dāvanas saņemšanas brīdī vēlas piedzīvot pārsteiguma un iepriecinājuma momentu, ko noteikti nesniedz dāvana aploksnītē (ja vien tas nav bijis iepriekš norunāts un pieprasīts no jubilāra puses). 

Lai ievirzītu savas domas šādā aspektā, domājiet – kas jubilāram būtu nepieciešams un aktuāls pēc divām nedēļām, pēc mēneša, vai varbūt pēc trīs mēnešiem. Pērkot dāvanu, nevajag domāt, kas tieši uz šo konkrēto brīdi jubilāram ir vajadzīgs, bet gan kā viņš to izmantotu arī pēc kāda laika.

Kā nopirkt dāvanu kādam, kuram jau viss ir?

Nopirkt dāvanu cilvēkam, kuram jau šķietami ir viss, var būt izaicinoši, bet ar pareizu pieeju un kreativitāti jūs atradīsiet dāvanu, kas būs nozīmīga un priecēs saņēmēju. Šeit ir daži padomi, kā izvēlēties dāvanu cilvēkam, kuram jau viss ir:

  • kā viena no opcijām ir izvēlēties dāvanu ar emociju un piedzīvojumu sajūtas pievienoto vērtību. Piemēram, laba dāvana draudzenei būtu labsajūtas dāvana SPA, brīvdienas viesu namā, tūrfirmas organizēta ekskursija u.tml. Šādas dāvanas neaizņems vietu plauktā un tiks izmantota lietderīgi;
  • personiskās dāvanas ar viņu saistošām interesēm, hobijiem, dzīvesveidu utt. Piemēram, jebkuru makšķernieku iepriecinās gan makšķerēšanas piederumi, gan arī kāda viedā ierīce, kas viņa hobiju pacels citā līmenī, piemēram, zivju meklēšanas eholote;
  • dāvanas, kas palīdz pilnveidot jaunas prasmes vai sniedz vērtīgas zināšanas, var būt arī labs variants šādā situācijā (svešvalodu kursi, ēdienu gatavošanas meistarklase u.tml.);
  • oriģinālas dāvanas, ko izmantot ikdienā un kam ir praktisks pielietojums. Krūzes ir viena no tādām dāvanām, kas ir izteikti praktiska. To var padarīt arī par īpaši personalizētu dāvanu, izvēloties kādu krūzi ar trāpīgu uzrakstu, nozīmīgu citātu, personalizēt to ar kādu bildi vai kreatīvu dizainu. Ar personalizētu dāvanu var iepriecināt arī savu labāko draudzeni, piemēram, personalizējot T-kreklu ar tikai jums zināmiem un nozīmīgiem citātiem. Galvenais – nepārspīlēt un lai izvēlētā personalizācija ir gaumīga.
  • ja dāvanas saņēmējs bieži ir ceļā, var uzdāvināt termokrūzi, lai vienmēr pa rokai atrodas silts dzēriens, ko baudīt;
  • viens no tradicionālajiem un praktiskajiem veidiem dāvanas izvēlē ir nopirkt garšīgu dāvanu! Izvēlēties nevis tradicionālos gardumus, ko parasti iegādājamies ikdienā, bet gan pārsteigt ar iepriekš nebaudītiem un ekskluzīviem labumiem. Tējas mīļiem tās var būt pašmāju ražojuma tējas vai ekskluzīva tēju izlase; ēdiena gatavošanas meistariem un eksperimentājiem garšvielu komplekts; kafijas dzeršanas entuziastiem iecienītākā kafija u.tml.
  • ja dāvanas saņēmējs daudz ceļo un ir ārpus mājas, ir svarīgi, lai viņa telefons vienmēr ir uzlādēts. Tādēļ ārējais lādētājs jeb “power bank” būs ļoti gudra izvēle. Izvēloties to, jāņem vērā tā kapacitāte: jo lielāka tā ir, jo vairākas uzlādes tās spēs veikt.

Kad ir izvēlētas dāvanas, jāpiedomā pie nākamā etapa – dāvanas pasniegšanas veida, kas veido otru pusi no dāvināšanas pieredzes. Dāvanai ir jābūt skaisti iesaiņotai, aptītai ar glītu lentīti, jo tādējādi tiek izrādīta cieņa un rūpes par dāvanas saņēmēja emocionālo labsajūtu. Prezentācija veido pirmo iespaidu par pašu dāvanu, tāpēc ir vērtīgi iesaiņot dāvanas skaisti un akurāti, tāpat arī ir jāsagatavo dāvanas pasniegšanas prezentācija: vai tas būtu kāds stāsts, dzejoļa deklamēšana, dziesma, laba vēlējumu teikšana utt.

Vispārēji ņemot, dāvanas pasniegšanas veids ir svarīgs, jo tas var papildināt dāvanas vērtību un nozīmīgumu. Tas rāda rūpes un uzmanību, kā arī liek saņēmējam justies īpaši un novērtētam. Tāpēc ir vērts domāt par to, kā dāvanu pasniegt, lai pašam procesam piešķirtu skaistu emociju.
Dāvanas meklēšana ir ļoti laikietilpīgs un pārdomu pilns process, tādēļ ir vērts tās iegādāties internetā, tādējādi arī ietaupot savus resursus. Interneta veikalā 220.lv nopērkamas dāvanas dažādām interesēm, hobijiem, bērniem, dāvanas arī sievietēm un vīriešiem. No vairāk nekā 3000 precēm noteikti izdosies atrast ko piemērotu!

Related Posts

© 2024 NP - WordPress Theme by WPEnjoy