Košļājamās tabakas alternatīva – nikotīna spilventiņi

Nikotīna maisiņi jeb spilventiņi ir alternatīva jau sen zināmajai košļāmajai tabakai. Efekts abos gadījumos ir līdzīgs, bet ir nianses, kas atšķir nikotīna maisiņus no klasiskās košļājamās tabakas.

Nikotīna maisiņi jeb nikotīna spilventiņi, ir nikotīna izstrādājums bez tabakas, kura izcelsme ir meklējama Zviedrijā. Nikotīna spilventiņi Zviedrijā ir ikdienišķa prakse, jo liela daļa iedzīvotaju lieto nikotīna spilventiņus gan kā smēķēšanas aizstājēju, gan vienkārši, lai to baudītu. 

Ja kādreiz ir lietota košļājamā tabaka, tad visticamāk ir atmiņas, ka pēc tās lietošanas mutē jaušama nepatīkama garša un tabakas lietošana agri vai vēlu atstāj arī redzamas pēdas uz zobiem. 

Nikotīna maisiņi savukārt “nekrāso” zobus un neatstāj ne nepatīkamu pēcgaršu, ne jebkādu smaku. Kā arī jāpiemin lielāko un svarīgāko nikotīna maisiņu priekšrocību – tie nekādā veidā lietošanas laikā neietekmē tādu svarīgu orgānu kā plaušas, kā to dara cigaretes.

Daudzi cigarešu smēķētāji ir pārtraukuši smēķēt, nikotīna maisiņu parādīšanas dēļ. Piemēram, Norvēģijā ir veikts pētījums, ka nikotīna maisiņu lietošana palīdz cilvēkiem pārtraukt lietot cigaretes.

Nikotīna maisiņu lietošana ir ļoti ērta. Tos jāievieto starp augšējo lūpu un smaganām, atstājot tur 5 līdz 60 minūtes, atkarībā no komforta līmeņa.  Pēc tam maisiņu var vienkārši izmet atkritumos. 

Nikotīna maisiņi ir pieejami ar daudziem dažādiem aromātiem, tāpēc ikkatrs var atrast sev piemērotāko un patīkamāko, gūstot maksimālu baudu no nikotīna spilventiņu lietošanas. 

Lietojot elektronisko cigareti allaž jāpiedomā, vai tā ir uzlādēta, līdz ar to ne vienmēr var būt iespēja smēķēt, kad ir vēlme to darīt. Turpretī nikotīna maisiņi nekad nepievils – tos var izņemt no iepakojuma un sākt uzreiz lietot.
Latvijā viens no lielākajiem nikotīna spilvetniņu tirgotājiem ir Whitechew, kas piedāvā iegādāties arī e-cigaretes un citas preces. Iegādāties nikotīna spilventiņus klātienē var Whitechew veikalos.

Related Posts

© 2024 NP - WordPress Theme by WPEnjoy